Daca tot vine Craciunul, Bucurestiul este plin-plin-plin de zapada, se întuneca devreme si starea generala este relaxata, de ce sa nu ne vedem la un film documentar cu Derren Brown si un ceai cald? Sau un vin fiert?
Hai sa ne vedem marti seara, de la ora 19:00, sa socializam si sa ne uitam la doua documentare faine cu Derren Brown, unul dintre cei mai cunoscuti “magicieni” din lume.
Aducem noi bautura si piscoturile.
Voi aduceti voia buna, cheful de socializare si atentia necesara pentru a urmari doua documentare faine.
Biletul este 20 lei sau 15 lei pentru studentii care au la ei carnetul de studenti. Toata consumatia îi, desigur, inclusa în pret.
Pentru a-ti rezerva un loc te rog sa folosesti formularul de pe link.
http://motivonti.ro/seara-de-documentare-cu-derren-brown-18-decembrie.html
*Atentie – documentarele n-au subtitrari. Filmele sunt în engleza. 🙂
Aici mai multe detalii despre cum se ajunge la spatiu:
http://www.makeapoint.ro/point/info_contact_ro.html
